Наруто Шипуден РПГ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Наруто Шипуден РПГ

Наруто Шипуден РПГ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Ринн'еган

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Учиха Мадара
Учиха Клан
Учиха Клан
Учиха Мадара


Брой мнения : 131
Registration date : 19.02.2009

Ринн'еган Empty
ПисанеЗаглавие: Ринн'еган   Ринн'еган Icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 10:42 am

Не знам дали всички сте запознати с моето “творчество” на теории , но който е следил форума на Zamunda по-отблизо може би си спомня една моя теория, в която твърдя , че силата на Рин’негана се крие в огърлицата на Пеин ... сега, когато разлиствах чаптърите с участието на Пеин ми хрумна нещо различно.

Първо много ме заинтригува това-

Ринн'еган 0310

Това странно черно острие, което забиха в рамото на Джирая очевидно беше по някакъв начин свързано с Рин’негана . Очите с кръгове се появиха точно в момента , в който Джирая усети че някой манипулира чакрата му . Е в този момент ми се изясниха тези безброй пиерсинго по лицата на Пеин . Направени от същия черен метал , пиерсингите директно поемат контрола върху чакрата на своите жертви .По този начин Пеин разполага с 6 марионетки , контролирани от черния метал . Всъщност този черен метал може да действа и като антена предаваща чакра сигнали между притежателите си и така да се получава комуникацията между телата . Конан също има пиерсинг , което я прави потенциален Рин’неган юзър . Може би тя е предвидена да бъде резерва за потенциално ново тяло на Пеин , ако нещо се случи с някое от настоящите . Всъщност вече едно тяло беше отмъкнато от жабата , което вероятно означава , че Конан вече е една от Пеин ... което пък от своя страна обяснява отсъствието й от срещата на Акатски и Eagle от последния чаптър .


От Тук
Ринн'еган 0810


виждаме че Рин’негана има и “автопилот” .Някаква вградена защита , която се активира при силна емоция ... не знам, но това адски много ми напомня на Кюби в Наруто . Възможно ли е някой или нещо да живее в Пеин , предпазвайки го и диктувайки събитията на живота му ? Тази странна статуя в която се затварят зверовете има открито човешки черти + Рин’неган ... възможно ли е така да изглежда вътрешното АЗ на Пеин ? Възможно ли е това да е “ бащата на цялото нингжутсо “ който се е вселил в Пеин и го командва да направи статуята и да я напълни с чакрата на зверовете? Каква е вероятността след като статуята да е напълно заредена , Пеин да скочи в нея и статуята да оживее и да се опита да превземе света на Наруто ? Способността на Саске да надниква във вътрешния свят на хората ( както надникна в Наруто и си побъбри с Кюби ) ли е причината Мадара да не искаше да срещне Саске и Пеин на събирането на Акатски в последния чаптър? Нима се страхуваше че Саске ще види повече от това, което трябва?
Върнете се в началото Go down
Саске Учиха
Учиха Клан
Учиха Клан
Саске Учиха


Брой мнения : 233
Age : 29
Местожителство : My h0uSe ;]
Registration date : 20.02.2009

Ринн'еган Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ринн'еган   Ринн'еган Icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 10:52 am

Този черен метал манипулира чакрата,затова Пейн има пиърсинг от същия метал
Върнете се в началото Go down
Учиха Мадара
Учиха Клан
Учиха Клан
Учиха Мадара


Брой мнения : 131
Registration date : 19.02.2009

Ринн'еган Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ринн'еган   Ринн'еган Icon_minitimeСъб Фев 21, 2009 12:28 pm

Ас четах че Медалиона на Рикуду тоест Рикуду е жив и управлява чрез Пейн Wink
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ринн'еган Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ринн'еган   Ринн'еган Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ринн'еган
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Шипуден РПГ :: Разни :: Всичко за Наруто :: Наруто Въпроси и Разсъждения-
Идете на: