Наруто Шипуден РПГ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Наруто Шипуден РПГ

Наруто Шипуден РПГ
 
ИндексИндекс  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Страшни историйки ! : )

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Саске Учиха
Учиха Клан
Учиха Клан
Саске Учиха


Брой мнения : 233
Age : 29
Местожителство : My h0uSe ;]
Registration date : 20.02.2009

Страшни историйки ! : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Страшни историйки ! : )   Страшни историйки ! : ) Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 10:13 am

Мисля,че на някои хора би им било интересно да прочетат някоя и др историйка..Бтв ако някой знае още да ги сподели с нас.

#1

По действителен случай!

В хотел, разположен почти на южната ни граница, лятото започна странно. Собственикът твърди, че с първите туристи е пристигнал и невидим гост. Удивителната история за призраци разказва варненският вестник “Черно море”.

Необичайно за курортното място тази година първите летовници идват от Шотландия. Мъж и жена в пенсионна възраст, направили отдавна резервация, пристигат с няколко куфара и кошница с детски играчки. Това поучудва персонала, но хората, без много коментари, свързват куклите с възрастта на чужденците. Семейството се настанява в две отделни стаи. В едната поставят играчките, в другата влизат съпрузите. Идва време за вечеря. Шотландците, за разлика от няколкото други летовници, искат ястията да се занесат при тях, в стаята с играчките. След час мъжът и жената слизат в ресторанта, поръчват обилна вечеря, похапват си като шотландски бойци. Поръчват още порции за стаята с куклите. И така десет дни поред, на закуска, обяд и вечеря.

Дежурните на рецепцията споделят, че щом семейството излезе, от стаята с играчките някой звъни и пак поръчва ядене. Звучи един странен глас, едва се разбира какво мърмори на английски, оплаквали се служителите. Собственикът решава да провери дали подчинените му са в ред. Поема едно от дежурствата. Щом входната врата на хотела остана зад гърба на възрастните туристи, телефонът пак звънна, от слушалката се чу нещо като шепот, като жужене, нещо неразбираемо, разказва шефът. Че като рипнах, продължава. Качвам се на етажа, понечвам да отворя вратата, ядец! Отключено, а усещам отпор отвътре. Викам бодигарда, напъваме - вратата си стои. Около нас атмосферата се променя, отпадналост ни обзема... Месец след изживяното хотелиерът бърше пот от челото си.

Тръгват си шотландците. Без кошницата с куклите. През цялото време на престоя им те не са допуснали да влезе някой в стаите. Когато след тях камериерките отварят вратите, ахват. Безпорядък, мръсотия, най-вече в едната. Куклите разкъсани, вмирисана храна разхвърляна по пода. Всеки опит да съберат играчките се оказва безуспешен. Нещо пляска през ръцете всеки, който понечи да ги докосне.

От тази стая продължават поръчки за храна по телефона. Сервитьорите я подават през едва открехнатата врата, както са правели и когато семейството е обитавало хотела. След единственото влизане на камериерките пак никой не може да отвори вратата. Това продължава повече от месец. Защо са изпълнявали поръчките, е въпросът. Защото, при малко забавяне дори, от тази странна стая започвали да се разнасят стонове, възгласи, тропане, блъскане по стените. И за да спаси бизнеса си, босът нарежда всички да се правят на "ни чули, ни видели". Знайно е, че днес хората, за да се задържат на работа, са съгласни на всичко. Затова историята е потулена.

Хотелът вече е спокоен. Изведнъж Нещото изчезва. Никой не може да си обясни защо. Но гости от Тетевен, избрали мястото, за което разказваме, споделят, че преди седмица-две научили, че извънземни се появили край пещерата Съева дупка.

Дали безтелесният черноморско-шотландски пакостник не се е преселил в другия край на България? Какви ли са тези възрастни шотландци? Няма кой да каже дали все още са в страната, дали са около Рибарица?..И дали въпросният хотел няма да се рекламира следващия сезон като убежище на призраци...


#2
Следва поредица от кратки историйки,които може да ви се сторят по-скоро с хумористичен х-р/знам ли и аз/ ..

Една вечер едно малко момиче останало само вкъщи.То гледало телевизия,но телевизора се изклучил и момиченцето чуло глас-Аз съм жълтата лейди и съм в твоя град.Стъписано момичето решило че това е някаква шега и отново пуснало телевизора.След 10 минути телефона звъннал когато момичето вдигнало отново чул гласът-Аз съм жълтата лейди и съм пред твоята врата.Изплашено до краен предел момичето седнало в средата на хола и притискало куклата си и отново чуло този глас,но още по-близо-Аз съм жълтата лейди и съм зад теб.Когато детето се обърнало зад него стояла една висока,стройна жена,облечена в жълто,но на лицето си имала нещо като златен воал и когато го махнала от лицето си,лицето и било набръчкано и грозно и мом ичето изпищяло.На другия ден го намерили мъртво в гардероба със збръчкано лице.
---------------------
Имало една жена,която се обличала винаги в черно и целия й дом бил в черно.Веднъж спряла едно такси.Накарало го да я заведе на гробището.Със себе си носела червени рози.Тя слязла на гробището без розите.Минала всички гробове и на всеки се изплюла.След това се прибрала в таксито и така обиколили още два гроба и се случило същото.След това отишли пак на гробището.Жената пак оставила розите в колата.После се качила на един гроб и затанцувала.После изчезнала.Таксиметровия шофьо се учудил.Погледнал на задната седалка и видял,че рози няма,а само кръв.След това погледнал към гробището и видял некролог на тази клиентка.Той показва,че тя е починала приди 5 години.
---------------------
Една майка купила на детето си едни ботушки.След малко казала,че излизам и детето да не обува ботушките.Майката излязла,но детето не се сдържало и обуло ботушките.След малко чъло глас:Момиченце майка ти е пред входа."Момичето не обърнало внимание.После:"Момиченце майка ти е в асансьора."Детето пак пренебрегнало гласа.След около половин минута се чул глас:"Момиченце сабуй ботушките,майка ти е пред вратата и отключва".Момичето,чак тогава обърнало внимание и се обърнало.На бързо видяло майка си.После тя го удошила.
----------------------
Един баща разказвал на сина си история за черната ръка,как се промушвала през прозореца и убива децата.След около седмица бащата заминал на командирофка,Детето легнало да спи и една ръка се намушкала при него и се опитала да го убие.Момченцето отишло да спи с майка си.Така минали няколко вечери и майката отишла да спи с детето в детската с брадва в ръка.Изчакала да се покаже ръката и я отсякла.Всичко станало в кръв.На следващия ден бащата се върнал без ръка.
---------------------

#3

Тва си е истина:

Ед Гейн (човекът,заради който е направен образа на Ледърфейс и на Ханибал Лектър),е бил американски фермер,който живеел сам,нямал приятели и жена,а и роднините му били умрели. Той навсичкото отгоре бил откачен. Започва да чете някакви женски списания и се запалва мноо по жените. Той полудява тотално. Почва да избива жените в градчето,в което живеел. Зашивал си лицата им за неговото и гениталиите за да се чувства като жена. Полицията влиза във дома му и намира по стените човешки глави. Мебелите били направени от човешки кости,а тапицерията на фотьойла от човешка кожа.

Андрей Чикатило е най-големия сериен убиец в историята. Роден е в Украйна и избива 53 жени и деца. Дебнел ги по гари и по спирки. Завличал ги в близката гора,изнасилвал ги и ги убивал. Изяждал им половите органи.

#4

Един таксиметров шофьор си карал и минал през едно гробище.Навън били много студено,а на пейката пред гробището стояло едно малко русичко,бледо момиченце със синя рокличка с презрамки.Тъй като навън било много студено,а момиченцето било самичко,шофиорът го качил в колата и му дал якето си и го закарало в къщи.Момиченцето посочвало пътя само с мимики.Най накрая стигнали и мъжът казал на момичето ако иска да влезне да вземе пари да му плати и момичето кимнало.Изминал се половин час,но детето не дошло и затова мъжът решил да звънне на вратата да си вземе поне якето и му отворила една жена.Той казал на жената че преди половин час тук е влезнало едно момиче,като подробно дал описанието на момичето и жената му казала:Вие знаете ли,че преди една седмица погребаха дъщеря ми изглеждаща по този начин!След време същият този мъж отишъл на гроба на един свой приятел и съседният гроб бил този на момичето върху който било поставено якето му!



Това беше- N'Joy

П.П.Ако имате време,драснете един пост да кажете харесало ли ви е нещо от горенаписаните историй или постнете и вие ; )
Върнете се в началото Go down
Гаара
Нинджа Академия
Нинджа Академия
Гаара


Брой мнения : 27
Registration date : 20.02.2009

Страшни историйки ! : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни историйки ! : )   Страшни историйки ! : ) Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 10:23 am

Мале братле 1вото е ебаси гадното човек ако е истина никой път няма да ида в тоя хотел... affraid
Върнете се в началото Go down
Суйгетсу
Мисинг/нин
Мисинг/нин
Суйгетсу


Брой мнения : 190
Age : 28
Местожителство : Deep in the ocean.
Registration date : 20.02.2009

Страшни историйки ! : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни историйки ! : )   Страшни историйки ! : ) Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 12:37 pm

Повечето не са страшни..Прочети за Блъъди Мери и ше се озъбиш... lol!
Върнете се в началото Go down
http://TiEbaMaikata.com
Саске Учиха
Учиха Клан
Учиха Клан
Саске Учиха


Брой мнения : 233
Age : 29
Местожителство : My h0uSe ;]
Registration date : 20.02.2009

Страшни историйки ! : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни историйки ! : )   Страшни историйки ! : ) Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 12:54 pm

Постни ги да ги четем де,налли затва съм напраил темата ^^
Върнете се в началото Go down
Суйгетсу
Мисинг/нин
Мисинг/нин
Суйгетсу


Брой мнения : 190
Age : 28
Местожителство : Deep in the ocean.
Registration date : 20.02.2009

Страшни историйки ! : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни историйки ! : )   Страшни историйки ! : ) Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 2:03 pm

КЪРВАВАТА МЕРИ

Малко след полунощ, Мери чула, че телефона звъни. Тя живеела сама, защото родителите й работели в Италия. Нямало кой друг да вдигне телефона, затова тя отишла. Чула зловещ, мъжки глас на телефона: Кървава Мери, аз съм убиец и ще те убия!- приятелите й, които се шегуват с нея. Решила да не обръща внимание на зловещите обаждания. Така около месец всяка нощ телефонът звънял и гласът заплашвал Мери. Тя много се уплашила и един ден казала на приятелите си: Моля ви, престанете с тези обаждания, вече не е смешно!- а те й отговорили: Но ние не сме ти се обаждали. Не сме ние, наистина!- Мери се уплашила ужасно много и отишла в апартамента си. Заключила се и затворила прозорците. Приятелите й се притеснили много за нея и решили да я изненадат. Отишли до тях. Видели, че вратата е отворена и влезли в апартамента. Нямало никой. Влезли в стаята на Мери. Мери лежала разсечена на 2 и цялата в кръв на пода


Преди много години живяло семейство от мъж и жена,които много искали да имат деца.Но установили,че не могат.Мъжът предложил да си осиновят,но жената била против,защото преди много време,когато майка й починала я предупредила да не си осиновява деца,защото ще се случи нещо лошо.Но мъжът не вярвал и склонил жената да си осиновят все пак.Така и направили.Осиновили си две момиченца-сестри.Имали голяма къща и ги сложили да спят в стая №13(така и не разбрах защо са имали номера на стаите).През нощта майката се събудила,но не знаела защо.Нещо я таглело към огледалото.Погледнала се в огледалото и видяла образа на майка си,която казвала "Аз те предупредих,сега си носи последствията".Изведнъж майката я обвзело чувство за глад.Затичала се към стаята на двете момичета и влязла вътре.Щом ги видяла се нахвърлила отгоре им ги заклала.След това ги изяла.На сутринта мъжат се събудил и отишъл да види какво правят децата и видял навсякъде следи от кръв.Слязъл долу и видял как откарват жената в лудницата.На следващия ден той отишъл да я посети,но като влязъл в килията й я видял обесена,а на стената написано с кръв "Ти си следващия"
Върнете се в началото Go down
http://TiEbaMaikata.com
Саске Учиха
Учиха Клан
Учиха Клан
Саске Учиха


Брой мнения : 233
Age : 29
Местожителство : My h0uSe ;]
Registration date : 20.02.2009

Страшни историйки ! : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни историйки ! : )   Страшни историйки ! : ) Icon_minitimeНед Фев 22, 2009 3:03 pm

No
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Страшни историйки ! : ) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Страшни историйки ! : )   Страшни историйки ! : ) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Страшни историйки ! : )
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Наруто Шипуден РПГ :: Разни :: Разни-
Идете на: